ЄВРОПЕЙСЬКІ БАНКІВСЬКІ РАХУНКИ

ЄВРОПЕЙСЬКІ БАНКІВСЬКІ РАХУНКИ

Однією з перших і найважливіших задач, яку вам буде потрібно розв’язати при створенні європейської компанії, є необхідність відкриття європейського банківського рахунку в країні за вашим вибором.

Відкриття європейських банківських рахунків здається легким заняттям, це повинно бути легко …, але часто це не так. На практиці, іноді може здатися, що деякі банки намагаються зробити цю процедуру складною!

Довгий шлях до банку

Щоб відкрити європейські банківські рахунки, безліч банків вимагає, щоб претенденти відвідали банк особисто, що прекрасно, якщо ви – французька компанія й прагнете відкрити рахунок у Парижі. Однак, це не зовсім зручно тим з нас, хто живе за межами Франції.

Європейські банківські рахунки

Інші банки наполягають, щоб ви надали їм рекомендаційний лист, належним чином перекладений та засвідчений, з вашого банку в країні проживання. Це прекрасно, якщо ви добре володієте іноземною мовою й добре розумієте те, що від вас вимагається, але важко й дорого, якщо ви не володієте й не розумієте!

Також є безліч банків, які не будуть навіть говорити з вами, якщо ваш щорічний товарообіг не перевищує €1 мільйон. Це не дуже допоможе, якщо ви прагнете відкрити свою європейську компанію й управляти нею так швидко й ефективно за витратами, наскільки можливо.

Нашою метою в openaeuropeancompany.com є те, щоб зробити весь процес відкриття європейських банківських рахунків настільки швидким і безболісним, наскільки це можливо. Ви можете також бути впевненими в наданні персональних послуг з боку нашого персоналу в будь-який момент.

Банківський рахунок у Європі

Завдяки нашому знанню місцевих банківських норм і наших стосунків з основними банківськими групами, такими як Barclays і HSBC, а також нашому привілейованому партнерству з Natwest у Великобританії, ми допомагаємо нашим клієнтам скоротити кількість бюрократичних бар’єрів при відкритті європейських банківських рахунків і максимально швидко просунутися вперед. У тих випадках, коли банки вимагають, щоб ви були присутні особисто, у нас під рукою завжди буде місцевий представник, щоб допомогти вам пройти цей іноді збентежуючий процес, а також ми можемо домовитися про мінімально низький поріг товарообігу.

Залишіть усю паперову роботу нам і управляйте своїми європейськими рахунками через Інтернет або по телефону.

Зв’яжіться з нами, будь ласка, щоб докладніше довідатися про те, як openaeuropeancompany.com може допомогти вам розв’язати питання відкриття банківських рахунків у Європі, і відкривайте їх уже сьогодні!

Company Name Checker

UCI Ltd and its subsidiaries will not share your information with any 3rd parties. Read more

The information and any commentary on the law contained on this website is provided for information and guidance purposes only. Every reasonable effort is made to make the information and commentary accurate and up to date, but no responsibility for its accuracy and correctness, or for any consequences of relying upon it is assumed by Open A European Company, its directors , employees or associated websites.

The information and commentary on Open A European Company’s site does not, and is not intended to amount to legal advice to any third party on a specific case or matter. You are strongly recommended to obtain specific, direct legal advice from professional advisers whether these be your own advisers or those that appear on the OpenAeuropeancompany.com site. You should consider taking advice both in the country in which you are domiciled and in the country in which you are seeking to open a company. and not to rely on the information or comments on this site.

Copyright © 2009-2020 Open a European Company
Web design by - Website Maintenance by